Home / Kullanım Sözleşmesi Ve Şartlar

Kullanım Sözleşmesi Ve Şartlar

Sanal Sms Onay Sitesi Aracı Bir Sitedir. Yurt dışı Numara kiralama servislerinden api hizmeti sayesinde otomatik çekip sadece üstüne kar koymaktadır. Numaralarla direk bağlantılı değildir. Herhangi yanlış numara kullanımında numara kullanıcıya kiralanmış olup mesuliyet kabul etmemektedir. Yanlış veya fazla bakiye gönderimlerinde iade yapılmamaktadır. Tüm Sorumluluk kullanıcıya aittir. Para iadesi gerçekleşmemektedir. Herhangi bir yükleme yapımının ardından para iadesi yapılmamaktadır. Numara kullanım amaçları sadece kullanıcıyı ilgilendirmektedir. Üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. Kayıt olurken verilen tüm bilgileri kvkk kuralları gereği gizli kalmaktadır.

 

Kullanım Şartları
sanalsmsonay.COM KULLANIM SÖZLEŞMESİ – LÜTFEN OKUMADAN SİTEYİ KULLANMAYINIZ !
Kullanım Koşulları Lütfen sitemizi kullanmadan önce sanalsmsonay.com kullanım koşulları’nı dikkatlice okuyunuz. Websitemizi kullanan ve alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır: Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar sanalsmsonay.com malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler (‘Kullanıcı’) olarak anılmakta olup sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitemize üye olduğunuz, sitemizden hizmet aldığınız, sitemize bakiye yüklediğiniz anda; bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip olduğunuzu,18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.
________________________________________
sanalsmsonay.com Kullanım Koşulları üyelik formunda, yer almaktadır. Bu üye olmanız durumunda Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırsınız.
_______________________________________
sanalsmsonay.com Kullanım Koşulları maddelerini her zaman değiştirme hakkına sahiptir. İşbu Kullanım Koşulları’nın değişen hükümleri, bu sayfada ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanmaktadır. Bu değişikliklerden haberdar olabilmek için lütfen her sipariş ve bakiye yükleme işleminiz öncesinde mutlaka Kullanım Koşulları sayfasını okuyunuz.
_______________________________________

Kullanıcı ve Üyelik Koşulları
_______________________________________
1. Fiyatlar, sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkımız her zaman saklıdır.
2. Sitemize erişim sağladığınız anda tersine mühendislik yapmayacağınızı, kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağınızı taahhüt edersiniz. Belirtilen türde her hangi bir girişimde bulunmanız durumunda doğacak zararlardan sorumlu olacağınızı, hakkınızda hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul edersiniz.
3. Sitemize erişim sağladığınızda anda site içindeki faaliyetlerinizde, sitenin herhangi bir bölümünde, iletişimlerinde(WhatsApp, Mail vb.) genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğinizi, paylaşmayacağınızı ve hizmetlerimizi bu tarz davranışlar için kullanmayacağınızı kabul edersiniz. Aksi halde oluşacak zarardan ve yasal süreçten tamamen kendiniz sorumlusunuzdur ve bu davranışların tespit edilmesi durumunda ‘sanalsmsonay.com’ yetkilileri, bu tür üyelerin hesaplarını askıya alabilir, sona erdirebilir ve yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.
4. Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.
5. Sitemize üye olduğunuz anda; sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılması ile sınırlı olmak üzere, sanalsmsonay.com sahibi olan firmanın kendisine ait iletişim, portföy durumu ve demografik bilgilerini iştirakleri ya da bağlı bulunduğu grup şirketleri ile üyeye ait olan adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi bilgilerin paylaşılmasına muvafakat ettiğinizi kabul ve beyan edersiniz. Bu kişisel bilgiler firma bünyesinde müşteri profili belirlemek, müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
6. Bir önceki maddede(5.) belirtilen bilgiler; ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
7. sanalsmsonay.com üzerinde üyelik oluşturan, ödeme yapan herkes doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde kullanım sözleşmesi ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir.
8. Kullanıcı, sanalsmsonay.com ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden sanalsmsonay.com sorumlu tutulamaz.
9. Kullanıcı, sanalsmsonay.com’da üyelik oluşturduğu andan itibaren tüm sorumluluk kendisine aittir. sanalsmsonay.com üyeliği silinemez, silinmesi talep edilemez.

10. sanalsmsonay.com, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.
_____________________________________

Ödeme ve Sipariş Koşulları
_______________________________________
11. Web ödeme sistemi aracılığıyla ödeme yapıldıktan sonra iade yapılmamaktadır,sanalsmsonay.com bakiye mantığı ile çalıştığı için başarısız işlemlerde sizden bir ücret alınmaz ve paranız sanalsmsonay.com bakiyesi olarak sanalsmsonay.com hesabınıza iade edilir. Bakiyenizi aynı servise ait farklı bir ülke için veya farklı bir servis için kullanabilirsiniz, iade işlemi sadece sanalsmsonay.com bakiyesi olarak yapılmaktadır.
12. Web ödeme sisteminin ve ödeme sayfamızın güvenliği “Paymax” tarafından 256 bit SSL sertifikası ile sağlanmaktadır.
13. sanalsmsonay.com hiçbir zaman kredi kartı bilgilerinizi veya üyelik şifrenizi doğrulamanızı isteyen e-postalar yollamaz.
14. Minimum ödeme tutarı “3₺” olarak belirlenmiş olup her hangi bir üst limit yoktur, dilediğiniz miktarda bakiye yükleyebilirsiniz. Ödemeler Banka aracılığı ile gerçekleştirildiği zaman yapılan ödemelerdesanalsmsonay.com olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmemek ile beraber bakiyesi eklenen üyelik sorumluluk sahibidir.
15. Kartınızın bakiyesinin yetersiz olması gibi kart ve banka hesabından kaynaklanan veya işlem sırasında meydana gelebilecek herhangi bir teknik nedenden dolayı ödeme işleminin gerçekleşmemesi durumunda sanalsmsonay.com sorumlu olmayacaktır.
16. Ödeme işlemi sırasında yönlendirme sayfasını kapatmanız, cihazınızın internet ile bağlantısını kesmeniz veya istemsiz olarak bağlantının gitmesi durumunda yüklediğiniz bakiye hesabınıza eklenmeyebilir. Lütfen bu gibi durumlarda canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.
17. Bakiye yükleme işlemi tek bir kredi veya banka kartından tek seferde yapılması gerekmektedir, parçalı ödeme yapılması mümkün değildir.
18. Yüklediğiniz tutar 7/24 otomatik olarak hesabınıza bakiye olarak eklenir.
19. Yeterli miktarda sanalsmsonay.com bakiyeniz bulunması durumunda dilediğiniz servisten dilediğiniz ülkeye ait tek kullanımlık SMS/mobil onay hizmeti satın alabilirsiniz.
20. Sipariş vermeden önce seçmiş olduğunuz servisin ve ülkenin istediğiniz servis ve ülke ile aynı olduğunu kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Sipariş verildikten sonra size verilen numarayı seçmiş olduğunuz platformda numara bölümüne girip numaraya SMS kodu yönlendirmesi yapmadan siparişinizin doğrulunu kontrol edin, eğer hatalı bir sipariş yaptıysanız “siparişlerim” sayfasında ilgili numaranın satırında en sağda bulunan “vazgeç” butonu aracılığı ile iptal edebilirsiniz. Vazgeç butonuna tıklayarak siparişi iptal ederseniz bakiyeniz hiç bir kesinti olmadan sanalsmsonay.com hesabınıza otomatik olarak iade edilmektedir.
21. Sipariş verdikten sonra size verilen numarayı seçmiş olduğunuz platformda numara bölümüne girip numaraya SMS kodu yönlendirmesi yaparsanız ve yaptığımı SMS yönlendirmesi sonucunda numara kod gelirse bu işlem “başarılı” olarak sonuçlanmış sayılır ve hiç bir durumda başarılı işlemler için ücret iadesi yapılmaz.
22. Siparişler bölümünde ki “kod” sütunu 60 saniyede bir güncellenmektedir. Bu yüzden vazgeçtiğiniz işlemlerde onay işlemi yaptığınız site veya uygulamada gelen kodu girmeniz gereken pencereyi kapatmadan siparişlerim sayfasında ki ilgili sütunun tekrar güncelleneceği ana kadar kodun gelmiş olma ihtimaline karşılık bir süre beklemeniz gerekmektedir.
23. Sipariş verildikten sonra kod geldiğinde, kodu ilgili platforma kod geçerliliğini yitirmeden girmek üyenin sorumluluğundadır. Kodu zamanında girmediğiniz için başarısız olan işlemlerde geri iade yapılmamaktadır.
24. Sipariş verildikten sonra kod gelene kadar veya işleminiz iptal olana kadar sanalsmsonay.com panelinizden ayrılmayın. Kod gelmiyor diye işlem tamamen iptal olmadan panelden çıkış yaparsanız ve kod gelirse bu işlem için para iadesi yapılmamaktadır.
25. sanalsmsonay.com sizlere daha fazla ülke ve daha fazla servisi daha uygun fiyatlara sunabilmek için farklı tedarikçiler ile çalışmaktadır. Dilediğiniz servisten dilediğiniz siparişi verebilirsiniz. SMS veya numara gelmemesi durumunda hizmet bedeli sanalsmsonay.com hesabınıza sanalsmsonay.com bakiyesi olarak iade edilir.
26. Numaralarımız seçtiğiniz platformda ilk defa ve tek bir sefer kullanılacak şekilde oluşturulan sanal ve servise göre sanal olmayan numaralardır. Sipariş verdiğiniz anda numara sadece tek bir sefer SMS alabilmeniz için aktif edilir, işlem tamamlandıktan sonra iptal edilir ve silinir. Aynı numaraya 2. kez SMS alamazsınız. Bu yüzden numaralar ile sıfır hesaplar oluşturmanız önerilmez, numaralar ile oluşturulan sıfır hesaplar ile tekrar giriş yaptığınızda SMS onayına düşebilirsiniz. Bu durumda aynı numara ile 2. kez SMS alamayacağınz için hesap kilitlenebilir. Bu yüzden hesaba erişebileceğiniz tek noktayı alacağınız numara üzerine kurgulamamanız tavsiye edilir. Bu durumda sanalsmsonay.com her hangi bir sorumluluk kabul etmemektedir, atacağınız her adımı ve yapacağınız her işlemi numaraların tek kullanımlık olduğunu bilerek yapmak kendi sorumluluğunuzdadır. sanalsmsonay.com olarak tek kullanımlık SMS hizmeti veriyoruz.
27. sanalsmsonay.com sadece SMS’in size ulaşmasını sağlar, SMS iletildiği an bu işlem için ücret alınır. SMS’i teslim aldıktan sonra oluşabilecek tüm olumsuz durumlar(spam yaptığınız için ilgili platformun kabul etmemesi, kodu yanlış girip deneme hakkınızı kaybetmeniz, kodun girileceği süreyi geçirmeniz vb.) tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Bu tarz durumlarda iade alamazsınız, aynı numaraya 2. kez SMS alamazsınız. Bu durumda yeni onay almak için yeni bir sipariş vermeniz gerekir.
28. sanalsmsonay.com sadece numaraya gönderilen ilk SMS’i alır. Aldığınız numaraya aktif olduğu süre boyunca kod gelmezse lütfen aynı numaraya ikinci kez kod istemek yerine yeni bir numara sipariş edin ve yeni numaranıza yeni bir SMS alın.
_______________________________________
İptal ve İade Koşulları
_______________________________________
29. Vazgeçme işlemi SMS gelmemesi durumunda işlemin ilk 7 dakikası siparişler sayfasından manuel olarak yapılabilir. 7 dakikanın sonunda 5 dakika boyunca vazgeçme işlemi yapamazsınız, 7 dakikanın sonunda SMS hala gelmemiş olursa sistem işlemi iptal eder ve bakiyenizi iade eder.
30. Numarayı kullanacağınız platformda girmek suretiyle SMS gönderildikten sonra siparişler sayfasında durum sütunu “başarılı” olduğu yani doğrulama kodu geldiği andan itibaren hiç bir nedenle işlem iptal edilemez, bakiye iade edilemez.
31. “Başarısız” işlemler ile alakalı verdiğimiz tek garanti SMS kodunun gelmemesi durumunda ilgili sipariş için sanalsmsonay.com hesabınızdan çekilen hizmet bedelinin sanalsmsonay.com hesabınıza sanalsmsonay.com bakiyesi olarak iade edileceğidir.
32. Her hangi bir zamanda her hangi bir tedarikçiye ait numaralar kullanım dışı olabilir. sanalsmsonay.com ana dağıtımcı değildir, ana dağıtımcı kaynaklı sorunlara müdahale etme şansımız yoktur. Bu durumda iade talep edilemez. Mevcut bakiyeniz ile aynı tedarikçinin farklı ülkelere ait numaralarını veya direk farklı bir tedarikçimize ait numaraları deneyebilirsiniz.
_______________________________________
Tedarikçi ve Stok Koşulları
_______________________________________
33. OM4 servisleri için hizmetlerimiz sanal numaralar ile verilmektedir bu yüzden kod ya 30 saniye içerisinde gelir ya da hiç gelmez. 33. Türkiye saatiyle bir kaç günde bir yoğunluğun az olduğu gece saatlerinde slot değişimi ve bakımı yapılmaktadır, her serviste üst üste “tekrar deneyiniz” hatası alırsanız lütfen bir kaç saat sonra deneyiniz veya bu hatayı aldığınız seçeneler dışında aktif olan seçenekleri deneyiniz. Örneğin bu sorunu Instragram kategorisinde bulunan “Arjantin” seçeneğinde yaşadıysanız varsa Instagram kategorisinde bulunacak olan “Letonya,Litvanya”gibi farklı ülke seçeneklerini deneyiniz.
34. Onay işlemi yapmak için seçilen servis, servisin/uygulamanın/sitenin(WhatsApp,Facebook, Instagram vb.) kendi sistemlerinde yaptığı bir güncelleme veya her hangi bir değişiklikten dolayı kullanılmaz hale gelmesi durumunda sanalsmsonay her hangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu durumda tedarikçi sitelerin ilgili güncelleme veya değişiklik ile alakalı aksiyon alıp serivisi tekrar aktif hale getirmesi beklenmek zorundadır.

Dijital ürünlerde, Mesafeli Satışlar Yönetmeliği’nin 15. maddesi uyarınca ürün iadesi ve iptali yapılamaz. Lütfen bakiyenize kullanacağınız kadar TL yüklemesi yapınız.
_______________________________________
Önemli
________________________________________
Sistemiz üzerinde bulunan ve hizmet listemizde yer alan platformlardan her hangi biri için SMS onayı alındıktan sonra ilgili platformda oluşturmuş olduğunuz üyeliğin kullanımı ile alakalı legal/illegal tüm işlemler kullanıcı ve üyelik sahibi olarak sizin sorumluluğunuzdadır. sanalsmsonay.com kesinlikle numaralar üzerinden yapılan işlemler ile alakalı sorumluluk kabul etmemektedir.

sanalsmsonay.com olarak hizmet verdiğimiz tüm platformlarda üyelik oluşturmak için üyelik oluşturan/oluşturmak isteyen kişinin internetten ücretsiz olarak temin edebileceği her hangi bir mail(Yandex,Google vb.) ve ilgili platformun yazılımsal olarak doğrulama kodunu göndermek için izin verdiği ülkelere ait bir telefon numarasına sahip olması yeterlidir. Bu platformlarda üyelik oluşturmak isteyen bir kişi çok rahatlıkla dünya üzerinde ki her hangi bir mail platformundan mail alarak ve her hangi bir GSM operatöründen bir fiziksel kart temin etmek suretiyle sahip olduğu mail ve telefon numarası kadar üyeliğe sahip olabilmektedir. İlgili platformların bununla alakalı bir sınırlaması yoktur. Her hangi bir mail ve SMS alabileceği her hangi bir numaraya sahip olan kişilerin kim olduklarına bakmaksızın platform sahibi kuruluş kişinin platformlarında üyelik oluşturmasına izin vermektedir. Bu yüzden her hangi bir GSM operatörü veya Gmail, Yandex gibi mail sağlayıcıları nasıl hat/numara/mail almak isteyen kişinin o hat/numara/mail ile yapacakları işlemden sorumlu olmayacaklarsa sanalsmsonay.com’de aynı işlevi gören ve haliz hazırda platformların izin verdikleri kriterlere göre sanal numaralar ile SMS alma olanağı sağladığı hizmet ile hizmeti alan kullanıcının legal/illegal eylemlerinden sorumlu olmayacaktır.

 

sanalsmsonay.com hizmet verilen numaraların hiç birinin ana dağıtımcısı değildir, yurtdışında bulunan ve hizmeti veren tedarikçilerden alınan numaraların kâr koymak suretiyle satışını yapar